Kontakt

Vi finns till för dig. Tveka därför inte att höra av dig till oss med dina frågor!
Vill du att vi ska kontakta dig? Fyll i vårt kontaktformulär nedan.

Kontoret

Anders

VD

0515-88 75 55

a.johansson@hyresbo.se

Simone

Marknad/Kundtjänst

0515-88 75 50

simone@hyresbo.se

Elisabeth

Marknad/Kundtjänst, Uthyrning

0515-88 75 65

elisabeth@hyresbo.se

Ulla-Mari

Marknad/Uthyrning

0515-88 75 52

ullamari@hyresbo.se

Simone

Marknad/Systemansvarig

0515-88 75 67

simone.weberg@hyresbo.se

Anders

Marknad/ Lägenhetsbesiktning, Inre lägenhetsunderhåll, Ombyggnadssamordnare

0515-88 75 53

anders@hyresbo.se

Mikael

Marknad/Lägenhetsbesiktning, Inre lägenhetsunderhåll

0515-88 75 66

mikaela@hyresbo.se

Tomas Thiel
Tomas

Fastighet/Fastighetschef

0515-88 75 62

tomas@hyresbo.se

Mattias
Mattias

Fastighet/Förvaltare

0515-88 75 54

mattias@hyresbo.se

Rikard

Fastighet/Energitekniker

0515 - 88 75 56

rikard@hyresbo.se

Helena

Ekonomi/Ekonomichef

0515-88 75 63

helena@hyresbo.se

Malin

Ekonomi/Ekonom

0515-88 75 57

malin@hyresbo.se

Ritha

Ekonomi, Marknad/Assistent

0515-88 75 64

ritha@hyresbo.se

Fastighetsskötare

Fredrik

Områdesansvarig Centrum/Fastighets AB Mösseberg/Hotellfastigheter

0515-88 75 78

fredrika@hyresbo.se

Peter

Område Centrum

0515-88 75 79

peterf@hyresbo.se

Simon

Område Centrum

0515 - 88 75 77

simonf@hyresbo.se

Hugo

Område Centrum

0515-88 75 80

hugo@hyresbo.se

Thomas

Områdesansvarig Bergsliden

0515-88 75 82

thomass@hyresbo.se

Johan

Område Bergsliden

0515-88 75 83

johans@hyresbo.se

Göran

Områdesansvarig Gumsen

0515-88 75 88

gorank@hyresbo.se

Jan-Olof

Områdesansvarig Grönelund

0515-88 75 85

jannef@hyresbo.se

Patrik

Område Grönelund

0515-88 75 86

patrikb@hyresbo.se

Kenneth

Områdesansvarig Wetterlin/Vartofta-Kättilstorp

0515-88 75 70

kennethp@hyresbo.se

Magnus

Område Wetterlin

0515-88 75 72

magnuss@hyresbo.se

Mathias

Område Wetterlin

0515-88 75 75

mathiasj@hyresbo.se

Per

Områdesansvarig Floby

0515-88 75 89

perg@hyresbo.se

Anna-Karin

Område Floby/Kinnarp/Slutarp/Åsarp

0515-88 75 90

annakarinb@hyresbo.se

Roger

Områdesansvarig Kinnarp/Slutarp/Åsarp

0515-88 75 95

rogers@hyresbo.se

Dan

Områdesansvarig Stenstorp

0515-88 75 92

danm@hyresbo.se

David

Område Stenstorp/Grönelund

0515-88 75 93

davids@hyresbo.se

Anders

Servicegrupp

0515-88 75 73

andersk@hyresbo.se

Oskar

Servicegrupp

0515-88 75 74

oskarl@hyresbo.se

Mats

Servicegrupp

0515-88 75 71

matsh@hyresbo.se

Trygghetsjour

0417-58 55 72

Hyresbostäder

Dotorpsgatan 53

521 38 Falköping

0515-88 75 50

Skicka mail