Kontakt

Vi finns till för dig. Tveka därför inte att höra av dig till oss med dina frågor!
Vill du att vi ska kontakta dig? Fyll i vårt kontaktformulär nedan.

Hyresbostäder

Dotorpsgatan 53

521 38 Falköping

0515-88 75 50

Skicka mail

Kontoret

Simone

Kundtjänst/Uthyrning

0515-88 75 51

simone@hyresbo.se

Ulla-Mari

Kundtjänst/Uthyrning

0515-88 75 52

ullamari@hyresbo.se

Marianne

Kundtjänst/Uthyrning

0515- 88 75 68

info@hyresbo.se

Mikael

Lägenhetsbesiktning, Inre lägenhetsunderhåll

0515-88 75 66

mikaela@hyresbo.se

Anna-Karin

Lägenhetsbesiktning, Inre lägenhetsunderhål

0515-88 75 90

Erik

Kundtjänst/Uthyrning/Lägenhetsbesiktning

0515-88 75 65

Peter

Områdesutvecklare

0515-88 75 58

peter@hyresbo.se

Simone

Systemansvarig

0515-88 75 67

simone.weberg@hyresbo.se

Mattias
Mattias

Fastighet/Förvaltare

0515-88 75 54

mattias@hyresbo.se

Rikard

Fastighet/Energitekniker

0515 - 88 75 56

rikard@hyresbo.se

Helena

Ekonomichef/Marknadschef

0515-88 75 63

helena@hyresbo.se

Malin

Ekonomi/Ekonom

0515-88 75 57

malin@hyresbo.se

Ritha

Ekonomi, Marknad/Assistent

0515-88 75 64

ritha@hyresbo.se

Tomas Thiel
Tomas

VD

0515-88 75 62

tomas@hyresbo.se

Fastighetsskötare

Fredrik

Områdesansvarig Centrum/Fastighets AB Mösseberg/Hotellfastigheter

0515-88 75 78

centrum@hyresbo.se

Hugo

Område Centrum

0515-88 75 80

Annett

Område Centrum

0515-88 75 77

Alfred

Område Centrum

0515-88 75 79

Thomas

Områdesansvarig Bergsliden

0515-88 75 82

bergsliden@hyresbo.se

Johan

Område Bergsliden

0515-88 75 83

Göran

Områdesansvarig Gumsen

0515-88 75 88

gumsen@hyresbo.se

Jan-Olof

Områdesansvarig Grönelund

0515-88 75 85

gronelund@hyresbo.se

Patrik

Område Grönelund

0515-88 75 86

Anton

Område Grönelund/Floby

0515-88 75 91

Per

Områdesansvarig Floby

0515-88 75 89

floby@hyresbo.se

Kenneth

Områdesansvarig Wetterlin/Vartofta-Kättilstorp

0515-88 75 70

wetterlin@hyresbo.se

Magnus

Område Wetterlin

0515-88 75 72

Mathias

Område Wetterlin

0515-88 75 75

Roger

Områdesansvarig Kinnarp/Slutarp/Åsarp

0515-88 75 95

slutarp@hyresbo.se

asarp@hyresbo.se

Dan

Områdesansvarig Stenstorp

0515-88 75 92

stenstorp@hyresbo.se

Mikael

Servicegrupp

0515-88 75 76

Oskar

Servicegrupp

0515-88 75 74

Mats

Servicegrupp

0515-88 75 71

Faddumo

Lokalvårdare

0515-88 75 93

Ismahaan

Lokalvårdare

0515-88 75 61

Trygghetsjour

0417-58 55 72