Kontakt

Vi finns till för dig. Tveka därför inte att höra av dig till oss med dina frågor!
Vill du att vi ska kontakta dig? Fyll i vårt kontaktformulär nedan.

Kontoret

Anders

VD

0515-88 75 55

a.johansson@hyresbo.se

Elisabeth

Uthyrare/Kundtjänst

0515-88 75 50

elisabeth@hyresbo.se

Ulla-Mari

Uthyrare/Marknad

0515-88 75 52

ullamari@hyresbo.se

Anders

Lägenhetsbesiktning/HLU (inre underhåll)

0515-88 75 53

anders@hyresbo.se

Klas

Förvaltningschef

0515-88 75 54

klas@hyresbo.se

Anders

Förvaltare

0515-88 75 58

anders.lundh@hyresbo.se

Rikard

Drift/Energitekniker

0515 - 88 75 56

rikard@hyresbo.se

Hanna

System/IT-ansvarig

0515-88 75 59

hanna@hyresbo.se

Helena

Ekonomichef

0515-88 75 63

helena@hyresbo.se

Malin

Ekonom

0515-88 75 57

malin@hyresbo.se

Ritha

Ekonom/Assistent

0515-88 75 64

ritha@hyresbo.se

Fastighetsskötare

Fredrik

Områdesansvarig Centrum

0515-88 75 78

fredrika@hyresbo.se

Peter

Område Centrum

0515-88 75 79

peterf@hyresbo.se

Kent-Olof

Område Centrum

0515-88 75 77

kentolof@hyresbo.se

Anna-Karin

Område Centrum

0515-88 75 80

annakarinb@hyresbo.se

Jan-Olof

Områdesansvarig Grönelund

0515-88 75 85

jannef@hyresbo.se

Bo

Område Grönelund

0515-88 75 86

bom@hyresbo.se

Göran

Områdesansvarig Gumsen

0515-88 75 88

gorank@hyresbo.se

Kenneth

Områdesansvarig Wetterlin

0515-88 75 70

kennethp@hyresbo.se

Simon

Område Wetterlin

0515 - 88 75 72

simonf@hyresbo.se

Mathias

Område Wetterlin, Omflyttningssamordnare

0515-88 75 75

mathiasj@hyresbo.se

Mikael

Områdesansvarig Bergsliden

0515-88 75 83

mikaela@hyresbo.se

Thomas

Område Bergsliden

0515-88 75 82

thomas@hyresbo.se

Magnus

Områdesansvarig Stenstorp

0515-88 75 92

magnuss@hyresbo.se

Dan

Områdesansvarig Vartofta/Kättilstorp/Område Stenstorp

0515-88 75 93

danm@hyresbo.se

Per

Områdesansvarig Floby

0515-88 75 89

perg@hyresbo.se

Roger

Områdesansvarig Kinnarp/Slutarp/Åsarp

0515-88 75 95

slutarp@hyresbo.se

asarp@hyresbo.se

Anders

Servicegrupp

0515-88 75 73

andersk@hyresbo.se

Oskar

Servicegrupp

0515-88 75 74

oskarl@hyresbo.se

Mats

Servicegrupp

0515-88 75 71

matsh@hyresbo.se

Trygghetsjour

0417-58 55 72

Hyresbostäder

Dotorpsgatan 53

521 44 Falköping

0515-88 75 50

Skicka mail